Parę słów o Firmie:

Historia Przedsiębiorstwa sięga końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy z przekształcenia Zakładu Usług Elektrycznych, działającego w branży elektroinstalacyjnej powstał Zakład zajmujący się produkcją opraw oświetleniowych i rozdzielnic żeliwnych niskiego napięcia.

Od roku 1992 Przedsiębiorstwo zmieniło profil działalności i rozpoczeło produkcję metalowych skrzynek, szaf i obudów, rozszerając i unowocześniając w kolejnych latach asortyment produkowanych wyrobów.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja elektrycznych urządzeń rozdzielczych niskiego napięcia, a w szczególności rozdzielnic elektrycznych dla potrzeb budownictwa i przemysłu, pulpitów sterowniczych do maszyn górniczych, szafek gazowych oraz szafek ochronnych na urządzenia p. poż.

Ponadto produkujemy specjalistyczne obudowy metalowe dla potrzeb górnictwa, budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Świadczymy także usługi w zakresie lakierowania proszkowego wyrobów metalowych oraz plastycznej obróbki metali.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Proponujemy dobry produkt za stosunkowo niską cenę, zapewniając przy tym krótkie terminy realizacji zamówień, dostawy własnym transportem, a także dogodne warunki i terminy płatności, w tym zakupy kompensacyjne, rabaty oraz prowizje.

Współpracujemy z wieloma firmami z terenu zachodniej i południowej Polski, działającymi m.in. w branży górniczej, budowlanej, spożywczej i poligraficznej. Dzięki temu nasze wyroby docierają do najdalszych zakątków świata, m.in. Estonii, Turcji, Kirgistanu, Pakistanu, Chile i RPA.